Sivas İş Makinesi Kiralama

Sivas İş Makinesi Kiralama

Ünkar inşaat, Sivas İş Makinesi Kiralama ve Kiralık iş makineleri hizmetleri adı altında  Sivas ve çevre bölgelerde geniş araç parkı ile makine kiralama ve finansal kiralama hizmetleri vermektedir.

 

FİNANSAL KİRALAMA

Bu finansman yönteminde aracın mülkiyeti; kira süresi boyunca finansal kiralama şirketinde kalmakta ve kira dönemi sonunda mülkiyet müşteriye devredilip anlaşma sona ermektedir. Müşterinin bu yöntemdeki amacı aracın mülkiyetine sahip olmaktır; dolayısıyla ikinci el değeri riski ve kullanım sırasındaki her türlü bakım&onarım benzeri gider riskleri müşteri üzerindedir.

 

OPERASYONEL KİRALAMA

Bu yöntemde hem kira süresi boyunca hem de kira dönemi sonunda mülkiyet operasyonel kiralama firmasında kalmakta ve kira bitiminde araç operasyonel kiralama firmasına geri iade edilip anlaşma sona ermektedir. Müşterinin bu yöntemdeki amacı aracın mülkiyetine sahip olmak değil ondan sağlayacağı faydaya sahip olmaktır; dolayısıyla ikinci el değeri riski ve kullanım sırasındaki her türlü bakım&onarım benzeri gider riskleri müşteriye değil operasyonel kiralama firmasına aittir.